Dodací podmínky

DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Každý zákazník, který si objedná zboží přes náš internetový obchod www.steelboots.cz je povinen uvést vždy pravdivé a úplné informace. Každá objednávka je zpětně ověřována naším pracovníkem. Pokud zákazník nereaguje na výzvy k potvrzení dané objednávky, telefonicky nebo e-mailem dle zadaných kontaktních údajů, zboží mu nemusí být odesláno.

Odesláním objednávky na naši centrálu se automaticky uzavírá kupní smlouva mezi zákazníkem a firmou Robert Melichar – STEEL BOOTS & ROCK FASHION SHOP.

Provozovatel těchto stránek, firma Robert Melichar - STEEL BOOTS & ROCK FASHION SHOP, IČO:71679774 prohlašuje, že veškeré informace o zákazníkovi získané z objednávky nebudou poskytovány třetím osobám, ani použity pro jiné marketingové účely. Výjimku k předání informací o zákazníkovi (jméno, adresa, dle potřeby kontaktní telefon nebo e-mail) tvoří pouze přepravce nebo Česká pošta, kteří tyto informace potřebují pro bezproblémové dodání zboží dle objednávky.

DORUČENÍ ZÁSILEK S HODNOTOU VYŠŠÍ NEŽ 2.000,-Kč ZDARMA !

- U maloobchodních zásilek (balíků) s celkovou hodnotou vyšší než 2.000,-Kč je doručení na Vaši adresu ZDARMA. Způsob doručení si můžete vybrat. Platí pro zasílání s dobírkovou částkou i bez (platba za zboží předem).

Objednávka na dobírku:

Objednávkou na dobírku se rozumí dodání zboží na uvedenou adresu objednavatele. Objednavatel - zákazník pak cenu zboží uhradí přepravci nebo doručovateli hotově v českých korunách. Tedy zde platíte hotově při dodání Vaší zásilky.

Objednávka bez dobírky, platba předem:

Pakliže zvolíte variantu platby předem na náš bankovní účet, Vaší platební kartou, nebo skrze certifikovanou platební bránu přímo přes tyto www.steelboots.cz, bude cena poštovného výrazně nižší. Vaši objednávku doručíme na Vámi udanou adresu bez dalších plateb.

DORUČENÍ ZÁSILEK S HODNOTOU NIŽŠÍ NEŽ 2.000,-Kč:

Přepravce

Poštovné

Trvání přepravy

platba předem

na dobírku

ČP - Balík do ruky

80,- Kč

140,- Kč

1-2 pracovní dny

ČP - Balík do zahraničí malý

180,- Kč

240,- Kč

3-5 pracovních dnů

ČP - Balík do zahraničí velký

280,- Kč

380,- Kč

3-5 pracovních dnů
Česká pošta - BALÍK DO RUKY

Přeprava vnitrostátních balíků do hmotnosti 30 kg po celé České republice.

Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky.

Adresát je avizován o stavu doručení od České pošty prostřednictvím mobilního telefonu nebo e-mailu, na základě kterého si může upravit čas nebo způsob doručení.

Česká pošta - BALÍK DO ZAHRANIČÍ (SLOVENSKO a ostatní země EU)

U objednávek do zahraničí preferujeme platbu předem na základě vystavené faktury, kterou zasíláme zákazníkovi na e-mail. V případě volby zaslání na dobírku do zahraničí, například na Slovensko, hradí zákazník svou objednávku hotově při dodání přepravci nebo doručovateli ve vlastní měně, tedy například v EUR.

POZOR - Doba doručení, kterou uvádíme při výběru způsobu dopravy je pouze předpokládaná!


OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr je možný na vzorkové prodejně STEEL BOOTS & ROCK FASHION SHOP

Rybalkova 296/7, Praha 2, kousek od Náměstí Míru, zastávka MHD Jana Masaryka.

Po obdržení potvrzení o vyřízení Vaší objednávky běží lhůta deseti pracovních dní, během kterých si můžete Vaši objednávku vyzvednout. V případě, že nepožádáte o prodloužení lhůty, bude objednávka Stornována. Přijímáme platební karty.

Vyzvednutí objednávky z e-shopu prosíme nejdéle 15 minut před zavírací dobou.

Výměna zboží

V případě, že Vám nebude vyhovovat dodané zboží, máte možnost nám tuto skutečnost do 14 dní od data převzetí ohlásit. Po Vašem kontaktování naším pracovníkem s Vámi budou dohodnuty podmínky výměny (Vámi požadovaná nová velikost výrobku). Poté, co od Vás obdržíme původně objednané zboží, Vám obratem zasíláme nové zboží dle Vašich nových požadavků.

Náklady spojené s výměnou zboží hradí zákazník. Nové (vyměněné) zboží Vám bude dodáno jen za cenu poštovného – přepravného.

Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má spotřebitel právo dle § 53 odst. 7 od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí plnění. Dodavatel - prodávající je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacené finanční částky dle § 53 odst. 10 nejpozději do 30 dnů od odstoupení. Zaplacenou finanční částkou spotřebitele je míněna kupní cena zboží a náklady na dodání zboží, které spotřebitel uhradil při koupi výrobku. Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání. Náklady na vrácení zboží prodávajícímu hradí v plné výši kupující.

Vrácené zboží musí být nepoškozené a v takovém stavu, v jakém jste ho zakoupili. Proto doporučujeme - veškeré zboží zkoušejte nejprve doma, v čistém prostředí. Pokud je vrácené zboží ve stavu, které neodpovídá novému, může naše firma takovou výměnu zamítnout, případně ponížit výkupní částku zboží vzhledem k opotřebovanému stavu výrobku.

Storno objednávky a nevyzvednutí zásilky

Objednávku lze zrušit – stornovat pouze v době před jejím odesláním. Pokud dostanete potvrzení o vyřízení Vaší objednávky, je zboží již zabaleno a odesláno a tuto objednávku již nelze Stornovat.

Nevyzvednutí zboží a jeho následky: Pokud Vám zašleme objednané zboží prostřednictvím České Pošty nebo Přepravcem, které nebude v termínu vyzvednuto a následně bude vráceno k nám zpět, bude Vám účtováno k náhradě zmařené poštovné. Na tuto částku Vám přijde faktura k úhradě. Pokud nebude v termínu pěti kalendářních dní uhrazena, pohledávka může být vymáhána soudně nebo odprodána firmě zabývající se vymáháním pohledávek. V případě, že jste zboží zaplatili předem, bude Vám vrácena částka snížená o dlužné poštovné.

Záruka

Dle občanského zákoníku se na výrobek vztahuje 24 měsíční záruční doba. Vada, která se projeví do 6 měsíců ode dne převzetí, se považuje za vadu, která byla už v den převzetí, jestli to neodporuje povaze věci, nebo jestli se neprokáže opak. Vadu, která se projeví v určené záruční době po 6 měsících ode dne převzetí, může spotřebitel reklamovat, ale rozhodnutí prodávajícího, či reklamaci uzná nebo zamítne, bude záviset na důkazech, kterými spotřebitel prokáže, že vada nevznikla jeho zaviněním, ani běžným opotřebováním.

Záruka se vztahuje jen na jakost, výrobní vadu a nekompletnost. Ne na vady způsobené použitím a ošetřováním.

Vady musí kupující uplatnit u prodávajícího bez zbytečného odkladu. Pokud se jedná o vady odstranitelné opravou, budou kupujícímu odstraněny bezplatně.

Na reklamaci bude přijato zboží jen řádně očištěné, hygienicky nezávadné, nejlépe v originálním balení a s dokladem o zakoupení.

V případě nerespektování pokynů nemůžeme bohužel uznat Vaši případnou reklamaci.

PRODUKTY
O NÁKUPU
AKCE
STEEL BOOTS