Batoh BRANDIT BW bojový 65 l Nylon Backpack tactic

KÓD 100001TAC690,- Kč s DPH
ks
Objemný batoh vyrobený podle vzoru německých armádních batohů

Účelně dělený vnitřní prostor, obvodové kompresní popruhy, polstrované ramenní popruhy proti otlakům, bederní popruh.
7 různě velkých kapes. Výstroj, která se nevejde dovnitř, se dá upevnit na obvod batohu pomocí promyšleně umístěných průvlaků a popruhů.
Dvojité dno a spodní zip umožňuje rychlý přístup do batohu horním i spodním otvorem (textilní přepážka, která batoh dělí na dvě komory, je pevně všitá).
Uvnitř horní části je na celé ploše zádové stěny našita nylonová kapsa pro uložení karimatky BW skládací. Vložená karimatka zpevní jinak nezpevněná záda batohu.
Horní krycí chlopeň batohu má vodovzdornou úpravu proti dešti. Na spodní straně vodě nepropustná vrstva vytvořená zátěrem.
Batoh je konstruován tak, aby příliš nepřesahoval záda na bocích. To umožňuje snadný postup hustým lesem, skalní trhlinou nebo obsazenou chodbičkou vlaku.
Boční kapsy batohu jsou našity tak, že mezi ně a batoh se dají ještě vsunout další části výstroje (např. trekové hole).
Batoh nemá nijak zpevněná záda a polstrování nosných popruhů je pouze mírné. Výhodou tohoto provedení je, že je velmi skladný, a proto jel lze s výhodou použít nejen jako hlavní, ale také jako náhradní nebo doplňkové zavazadlo. Svou funkci splní při krátkodobých výletech nebo tam, kde nevzniká potřeba dlouhodobého přenášení v plně zatíženém stavu (právě vzhledem na nezpevněná záda a slabší polstrování popruhů).
Batoh je dobře ušit z pevných materiálů, jeho nosnost však výrobce neuvádí. Podle našeho názoru je možné přenášet zátěž cca 15 kg.

Materiál: nylon

Rozměry: 70 x 50 x 30 cm (v x š x h)

Hmotnost: 1.045 g

Objem: 65 l
Tabulka velikostí
velikost
dostupnost

Velikosti, které máme ihned na skladě v naší pražské prodejně viz. výše v tabulce.
SKLADEM - ihned k odběru nebo odeslání
U VÝROBCE - obvyklé dodání do 5-30 pracovních dnů


KONTAKTUJTE NÁS

V případě dotazu nebo připomínky nás můžete kontaktovat telefonicky nebo písemně prostřednictvím tohoto formuláře. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.

 

Položky označené (*) jsou povinné
Opište kontrolní kód: FF5EDF

 

 

PRODUKTY
O NÁKUPU
AKCE
STEEL BOOTS